Vi i Dale Carnegie Training Norge tilbyr programmer og tjenester for at våre kunder skal holde seg konkurransedyktige og prestere bedre innen områdene ledelse, kommunikasjon og salg.

Selskapet Dale Carnegie ble opprinnelig stiftet i USA i 1912, og er i dag et internasjonalt firma med kontorer i over 90 land. I Norge har vi vært etablert siden 1983, og har hjulpet flere tusen ledere og ansatte til å nå sine mål og ønskede resultater. Dette betyr at vi har tilegnet oss en unik erfaring og kompetanse, som kundene våre drar fordel av.

Akkurat nå tilbyr vi to faste programmer som er åpne for alle. Vårt verdenskjente program Kommunikasjon og lederskap, som går over 12 uker, og High Impact Communication, som er et intensivt kommunikasjonsprogram over to dager.

I tillegg tilbyr vi skreddersydde løsninger for bedrifter som ønsker å heve prestasjonen i selskapet, ledergruppen eller andre team.

Alle våre trenere har gjennomgått en trenerutdanning bestående av ca. 250 timer, fordelt over flere måneder, for å bli sertifiserte Dale Carnegie-trenere. Utdanningen er ISO:9001:2005 sertifisert, en global kvalitetssikring, som gjør at våre kunder kan være trygge på at de blir gitt de beste forutsetningene for å få mest mulig ut av treningen.

Hvis du lurer på noe kan du kontakte oss her, eller på norge@dalecarnegie.com.


Nøkkeltall

På Trainingindustrys liste over verdens 20 beste ledertreninger 5 år på rad.

Metodikk som er utviklet og testet i over 100 år.

På Trainingindustrys liste over verdens 20 beste salgstreninger 6 år på rad.

60+ mill. solgte eksemplarer av boken “How to win friends and influence people”.

På alle våre treninger er deltakerne i aktivitet i mer enn 80% av tiden.

Over 9 millioner mennesker har gått en av Dale Carnegies prosesser.


Teamet vårt

Ellen-Kristine Breiby

Owner / Business Partner

ellen-kristine.breiby@dalecarnegie.com
0047 90 09 09 16


Egil Slavko Kvamme

Business Partner / Sales

egil.kvamme@dalecarnegie.com
0047 41 55 59 41

Grete Valseth

Business Partner / Trainer

grete.valseth@dalecarnegie.com
0047 93 46 60 09


Sebastian Grupe

Business Partner / Sales

sebastian.grupe@dalecarnegie.com
0047 97 90 22 70

Ingrid Bygland

Business Partner / Trainer

ingrid.bygland@dalecarnegie.com
0047 92 89 69 55


Lasse Onarheim Dahl

Marketing Manager

lasse.dahl@dalecarnegie.com
0047 90 83 17 65


Noen av våre kunder

.