Vi i Dale Carnegie Training Norge tilbyr programmer og tjenester for at våre kunder skal holde seg konkurransedyktige og prestere bedre innen områdene ledelse, kommunikasjon og salg.

Selskapet Dale Carnegie ble opprinnelig stiftet i USA i 1912, og er i dag et internasjonalt firma med kontorer i over 90 land. I Norge har vi vært etablert siden 1983, og har hjulpet flere tusen ledere og ansatte til å nå sine mål og ønskede resultater. Dette betyr at vi har tilegnet oss en unik erfaring og kompetanse, som kundene våre drar fordel av.

Vi tilbyr to verdenskjente programmer som er åpne for alle:
Kommunikasjon og lederskap – 12 uker fysisk, eller åtte uker digitalt.
High Impact Communication – intensivt kommunikasjonsprogram over to dager.

I tillegg tilbyr vi skreddersydde løsninger for bedrifter som ønsker å heve prestasjonen i selskapet, ledergruppen eller andre team.

Alle våre trenere har gjennomgått en trenerutdanning bestående av ca. 250 timer, fordelt over flere måneder, for å bli sertifiserte Dale Carnegie-trenere. Utdanningen er ISO:9001:2005 sertifisert, en global kvalitetssikring, som gjør at våre kunder kan være trygge på at de blir gitt de beste forutsetningene for å få mest mulig ut av treningen.

Hvis du lurer på noe kan du kontakte oss her, eller på norge@dalecarnegie.com


Menneskene i Dale Carnegie Training Norge

Ellen Kristine Breiby

Owner, Business Partner &
Certified Dale Carnegie Trainer

ellen.breiby@dalecarnegie.com
+47 90 09 09 16

Sjur Hansteen

Sales Associate
& Consultant

sjur.hansteen@dalecarnegie.com
+47 47 36 79 58

Jeanette Aarvik

Head of Marketing

jeanette.aarvik@dalecarnegie.com
+47 47 96 40 19

Grete Valseth

Business Partner &
Certified Dale Carnegie Trainer

grete.valseth@dalecarnegie.com
+47 93 46 60 09

Sebastian Grupe

Business Partner &
Certified Dale Carnegie Trainer

sebastian.grupe@dalecarnegie.com
+47 97 90 22 70

Søren Jensen

Certified
Dale Carnegie Trainer

soren.jensen@dalecarnegie.com
+48 223 054 545

Ingrid Bygland

Business Partner &
Certified Dale Carnegie Trainer

ingrid.bygland@dalecarnegie.com
+47 92 89 69 55

Susanne Vanselius

Certified
Dale Carnegie Trainer

susanne.vanselius@dalecarnegie.com
+46 70 849 47 00

Malin Lønnemo

Administration & Marketing

malin.lonnemo@dalecarnegie.com
+47 45 42 63 99


Nøkkeltall

På Training Industrys liste over verdens 20 beste ledertreninger 5 år på rad.

Metodikk som er utviklet og testet i over 100 år.

På Training Industrys liste over verdens 20 beste salgstreninger 6 år på rad.

60+ mill. solgte eksemplarer av boken «How to win friends and influence people».

På alle våre treninger er deltakerne i aktivitet i mer enn 80 % av tiden.

Over 9 millioner mennesker har deltatt på én av Dale Carnegies prosesser.


Noen av våre kunder

.

.