Menneskene

Ellen Breiby


Ellen Breiby

CEO, Business Partner & Certified Dale Carnegie Trainer

Mer om Ellen >

ellen.breiby@dalecarnegie.com
+47 90 09 09 16

Grete Valseth. Foto


Grete Valseth

Business Partner & Certified Dale Carnegie Trainer

Mer om Grete >

grete.valseth@dalecarnegie.com
+47 93 46 60 09

Ingrid Bygland


Ingrid Schjelderup Bygland

Business Partner & Certified Dale Carnegie Trainer

Mer om Ingrid >

ingrid.bygland@dalecarnegie.com
+47 92 89 69 55

Portrett Sebastian 1


Sebastian Grupe

Business Partner & Certified Dale Carnegie Trainer

Mer om Sebastian >

sebastian.grupe@dalecarnegie.com
+47 97 90 22 70

Sjur Hansteen


Sjur Hansteen

Certified Dale Carnegie Trainer

Mer om Sjur >

sjur.hansteen@dalecarnegie.com
+47 47 36 79 58

Susanne Vanselius


Susanne Vanselius

Certified Dale Carnegie Trainer

Mer om Susanne >

susanne.vanselius@dalecarnegie.com
+46 70 849 47 00

Søren Jensen


Søren Jensen

Certified Dale Carnegie Trainer

Mer om Søren >

soren.jensen@dalecarnegie.com
+48 690 990 006

Pal


Pål Nome

Certified Dale Carnegie Trainer

Mer om Pål >

pal.nome@dalecarnegie.com
+47 90 85 93 49

Malin Lønnemo


Malin Lønnemo

Administration & Marketing Coordinator

Mer om Malin >

malin.lonnemo@dalecarnegie.com
+47 45 42 63 99

Christine Calvert


Christine Calvert

Content Development Specialist

Mer om Christine >

christine@tekstdoktor.com
+47 99 38 18 19